0216 350 55 56

Diyetisyen Seçimi

Paket Seçimi

Form Doldurma

Ödeme

 

 

Online diyet nedir?

Siz bize gelemiyorsanız biz size geliyoruz demektir. Online diyet ile, bulunduğunuz her ortamdan sağlıklı beslenme reçetenizi elde etmek ve uygulamaya başlamak mümkün.

Online diyet uygulaması, yurt içi ve yurt dışından bizlere kliniğimizde ulaşamayan danışanlarımızla her hafta belirli günlerde whatsapp yoluyla yazışarak görüşmeyi ve mail yoluyla diyet göndermeyi içerir. Maillerde bulunan haftalık zayıflama reçetelerinizi uygulamaya başladığınızda ise başarılı bir şekilde kilo verdiğinizi göreceksiniz. Online diyet uygulaması içinde dilediğiniz zaman diyetisyenlerimize ulaşabilecek ve tüm sorularınıza yanıt alabileceksiniz.

 

Online diyet nasıl planlanır?

Siz diyetisyene gitmeden diyetisyeniniz sizden aldığı online diyet bilgi formunu okur, gerekli kan tahlillerini sizden ister (ki bu en önemli ve olması gereken kısımdır), sürekli tartılacağınız her hangi bir tartıyı referans alır, mezura ile alacağınız vücut ölçülerinizin bilgisini alır ve size özel bireysel bir reçete hazırlar. Sizi her hafta takip eder ve program sonunda başarı oranını belirler.

Online diyet tıpkı diğer diyet reçeteleri gibi size özel, gün içerisinde uygulayabileceğiniz ve rahat erişebileceğiniz menülerin planlamasını esas alır. Sizi zorlamadan, rahatlıkla her yerde bulabileceğiniz besin çeşitliliğini sağlar ve zayıflamanıza yardımcı olur. Neyi ne kadar yiyeceğinizi öğreneceğiniz bu programda yasaklarınız yoktur, ancak kronik hastalık durumumuza göre değerlendirilmesi gereken yiyecekler vardır.

Bunların dışında, planlamamızı istediğiniz restoran menüleri ya da sürekli ziyaret ettiğiniz yerlerde yemek istediğiniz besinlerin listelerini gönderdiğinizde de, konu ile ilgili diyetisyenlerimiz size yardımcı olacaktır.

Özel bir gününüz, davetiniz ya da planlı bir seyahatiniz mi var? Problem değil; siz bize ne zaman nerede olacağınızı söyleyin, biz sizin diyetinizi ona göre planlayalım.

Diyetinizi doğru bir şekilde uygulayıp, beraberinde spor yaptığınızda online diyet ile başarı elde edeceğinizi garanti ediyoruz. Şimdi yaza formda girmeye hazır mısınız? Bikini mevsimi başlamadan fazlalıklarınızdan kurtulun.

 

Online diyet ile kimlere hizmet veriyoruz?

  • Klinik diyet ihtiyacı olanlara ( Şeker hastası/Tansiyon hastası/Kalp hastası/Böbrek hastası/Karaciğer hastası/ Kanser hastası vb. )
  • Obezite diyeti ile tüm zayıflamak isteyen, kilosundan memnun olmayanlara
  • Gebe ve emziren annelere
  • Çocuk ve adölesanlara
  • Sporculara
  • Yaşlılara
  • Yeme bozukluğu olan ve kilo alamayanlara
  • Kilo korumak isteyenlere